SegurosWeb

Catius

Fitxa d'asseguradora · 2006
Accedir
Catius
Activa Darrera actualització 01-11-26
Constitució 01-09-06
Consultes 409
Editar
Indicadors clau
ROA
1,91%
ROE
1,93%
Permanència
100,00%
Sinistralitat
66,42%
Combinada
86,94%
Endeutament
0,00

Experiència del client · 2006
NPS · Promotors, Passius, Detractors +40 NPS net
56.8%
26.5%
16.8%
● Promotors 56,8% ● Passius 26,5% ● Detractors 16,8%
CSAT · Satisfacció del client
3,06
★★★★★
sobre 5
5★
13,8%
4★
27,3%
3★
23,5%
2★
22,5%
1★
13,0%
Reclamacions
67
reclamacions any 2006
18%
favorables a l'asseguradora
Diversificació de la cartera
Per pòlisses
1,7 pòlisses equivalents
Com el sector
HHI 5.876 · sector 5.123 · 2 pòlisses actives · la més important, Bàsica, aporta el 62,0 % dels clients
Per territori
3,7 vegueries equivalents
Més diversificada que el sector
HHI 2.719 · sector 3.778 · present a 9 de 9 vegueries · Comarques Gironines concentra el 43,9 % dels clients
L'índex HHI suma els quadrats de les quotes de cada pòlissa o vegueria (0-10.000). «Equivalents» és el nombre de pòlisses o vegueries del mateix pes que donarien la mateixa concentració. Una cartera concentrada depèn més d'un sol producte o territori: una catàstrofe o un canvi de preus hi pesa més.
Per què guanya o perd clients
Preu respecte al mercat
-20,6 %
Més barat que la mitjana del sector
NPS
40
Sector: 46
Reclamacions
4,5
Per 1.000 clients i any · sector: 3,5
Efecte sobre els clients
+3.754
Clients guanyats o perduts l'any per preu, satisfacció i reclamacions
Efecte mensual del mercat sobre la cartera (% de clients guanyats o perduts cada mes). Passa el ratolí per sobre de cada mes per veure'n les causes.
Cada mes, els clients de la companyia es mouen segons el preu respecte a la mitjana del sector (10 % més car → −0,5 % de clients), la satisfacció (NPS: +10 punts sobre el sector → +0,2 %) i les reclamacions (+1 per 1.000 clients sobre el sector → −0,1 %), amb un límit de −3 % / +2 % al mes.
Facturació 2006
6.299.082€
vs 2005
Despeses 2006
5.757.454€
vs 2005
Allib. provisions
0€
Alliberament de les provisions tècniques dotades l'any anterior: torna com a ingrés d'explotació (no és facturació)
Res. Explotació
541.627€
vs 2005
Facturació + alliberament de provisions − despeses d'explotació (els interessos dels crèdits van a part, com a despesa financera)
Benefici Net
354.406€
vs 2005
Dividends
0€
Sense dividend previst aquest any.
Impostos
190.834€
IT Asseg.
115.226€
Cost total anual de baixes laborals assumit per l'asseguradora (suma 12 mesos IT_Asseguradora)
IT Estat
37.794€
Cost total anual de baixes laborals assumit per l'Estat (suma 12 mesos IT_Estado)
Balanç a 31-12-2006 ROA 1,91 % · Solvència II (orientativa) 153 % (SCR 12.000.000 €)
Actiu2006
Cartera d'inversions700.214 €
Tresoreria17.874.660 €
Total actiu18.574.874 €
Passiu2006
Capital social18.000.000 €
Reserves354.406 €
Provisions tècniques220.468 €
Deute financer0 €
Total passiu18.574.874 €
Fluxos d'efectiu 2006Import
Activitats d'explotació (benefici + provisions)574.874 €
Activitats d'inversió (cartera i inversions)-700.214 €
Activitats de finançament (deute, capital, dividends)0 €
Variació de tresoreria-125.340 €
La cartera d'inversions és la que genera el rendiment financer (provisions, reserves i inversions acumulades); les participacions són accions d'altres asseguradores a cost d'adquisició (en cobra els dividends); la tresoreria és el capital i el deute no invertits (negativa = finançament a curt termini). SCR orientatiu: màxim entre el capital mínim i un 16 % de les primes més un 4 % de les inversions.
ARR / MRR (Annual · Monthly Recurring Revenue) Base annualitzada de la cartera actual · Fotografia per a inversors
ARR
19,41 M€
MRR 1,6 M€ × 12
Δ ARR any/any
—
vs desembre 2005
ARPU anual
384 €
per assegurat
ARR en risc (churn)
1,1%
≈ 214 k€/any
Evolució del MRR mensual — 2006 (ingressos recurrents de pòlisses cada mes)
MRR creix MRR baixa Darrer mes: 1,62 M€
Descomposició de l'ARR
ARR retingut (GRR) 19,4 M€ (99%)
Expansió preu (NRR−GRR) 10,0 M€ (+51%)
Mètriques de valoració
ARR Growth (any/any) —
ARR Churn rate 1,1%/any
ARPU anual 384 €
Net Expansion ARR +10,0 M€
MRR darrer mes 1,62 M€

ARR = MRR recurrent × 12. No inclou comissions, tarifes ni ajudes. ARPU = ARR / assegurats del darrer mes. ARR Churn = (1−GRR_anual) × ARR. Net Expansion = (NRR−GRR)/100 × ARR. Referència des. 2005: disponible.

1Rendibilitat
ROA
1,91%
Primer any
Catius
1,91%
Sector
6,55%
-4,64% vs sector
Benefici net generat per cada euro d'actiu total. Un ROA alt indica bona gestio dels recursos.
Benefici net / Actiu total · ↑ millor
ROE
1,93%
Primer any
Catius
1,93%
Sector
6,00%
-4,07% vs sector
Rendiment sobre el capital dels accionistes. Mesura l'eficiencia en l'us del capital propi.
Benefici net / Fons propis · ↑ millor
Payout
0,00%
Primer any
Catius
0,00%
Sector
9,88%
-9,88% vs sector
Percentatge del benefici de l'exercici anterior que es reparteix com a dividend aquest any. Un payout alt redueix la reinversio.
Dividends pagats l'any / Benefici net de l'any anterior · neutre (depen politica)
Marge vendes
13,07%
Primer any
+2,03% vs sector
Benefici net per euro facturat. Indica la rendibilitat real de l'activitat comercial.
Benefici net / Facturacio · ↑ millor
Marge brut
13,09%
Primer any
+1,04% vs sector
Rendibilitat tecnica bruta abans de despeses operatives. Un marge alt indica bona cobertura dels sinistres.
(Primes - Sinistres) / Primes · ↑ millor
Marge operatiu
8,57%
Primer any
+2,06% vs sector
Rendibilitat descomptant totes les despeses operatives. Mesura la qualitat del negoci assegurador.
Resultat operatiu / Primes · ↑ millor
BPA
0,20€
Primer any
-1,89€ vs sector
Benefici net generat per cada assegurat en un mes. Indica la rendibilitat unitaria de la cartera de clients.
Benefici net / Núm. assegurats · ↑ millor
2Tècnics asseguradors
Sinistralitat
66,42%
Primer any
-2,53% vs sector
Proporcio de sinistres pagats sobre primes. Un valor baix indica bona sinistralitat.
Sinistres / Primes · ↓ millor (< 70% excel·lent)
Combinada
86,94%
Primer any
-2,03% vs sector
Sinistralitat mes despeses sobre primes. Per sota del 100% hi ha guany tecnic.
(Sinistres+Despeses)/Primes · ↓ millor (< 100%)
Permanencia
100,00%
Primer any
Catius
100,00%
Sector
97,79%
+2,21% vs sector
Percentatge de polisses renovades any rere any. Alta permanencia redueix el cost d'adquisicio.
Polisses renovades / Total · ↑ millor (> 85% excel·lent)
Var. Preus
0,19%
Primer any
Catius
0,19%
Sector
-5,26%
+5,45% vs sector
Variacio mitjana de tarifes vs any anterior. Pujades moderades son sostenibles.
Variacio % tarifes · neutre
CLV
0,00€
Primer any
-1.899,25€ vs sector
Valor econòmic esperat d'un client durant tota la seva vida com a assegurat. Es calcula a partir del BPA i la permanència. Com més alt, més valuosa la cartera.
BPA × Permanència / 100 · ↑ millor
3Eficiència operativa
Fact./Empleat
6.400€
Primer any
-3.766,16€ vs sector
Facturacio total dividida entre empleats. Indica la productivitat mitjana de la plantilla.
Facturacio / Empleats · ↑ millor
Cost/Empleat
1.056€
Primer any
-12,13€ vs sector
Despeses de personal per empleat. Permet comparar l'estructura de costos laborals.
Despeses personal / Empleats · ↓ millor
Benefici/Empleat
5.344€
Primer any
-3.754,03€ vs sector
Benefici net generat per cada empleat. Complementa Fact./Empleat i Cost/Empleat per mostrar la productivitat neta.
Benefici net / Empleats · ↑ millor
Endeutament
0,00
ant. 0,00
Proporcio deutes / fons propis. Un valor baix indica solidesa financera.
Deute total / Fons propis · ↓ millor (< 0,5)
Fact./Centre
106.758€
Primer any
-8.861,59€ vs sector
Facturacio total generada per cada centre. Indica la productivitat comercial mitjana de cada oficina.
Facturacio total / Centres · ↑ millor
Cost/Centre
18.527€
Primer any
+5.508,92€ vs sector
Despeses totals dividides entre el nombre de centres. Mesura el cost mig de cada oficina de la xarxa.
Despeses totals / Centres · ↓ millor
Benefici/Centre
88.231€
Primer any
+88.223,16€ vs sector
Benefici net generat per cada centre. Mesura la rendibilitat neta de cada punt de la xarxa comercial.
Benefici net / Centres · ↑ millor
Eficiencia
8,57%
Primer any
-2,08% vs sector
Percentatge dels ingressos absorbits per despeses. Com mes baix mes eficient.
Despeses op. / Ingressos · ↓ millor (< 60%)
4 Rating intern
Rating V2 — Catius 2006 4 dimensions · 100 punts màxim
Mes D1 — Sinistralitat (30) D2 — Rendibilitat (30) D3 — Operativa (25) D4 — Clients (15) TOTAL
/100
Combined Sinistral. Endeutat. ROE Marge net Eficiència Mg.Vendes Ben/Emp Quota pr. Perm. BPU Creixem.
2006-01-01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2006-02-01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2006-03-01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2006-04-01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2006-05-01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2006-06-01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2006-07-01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2006-08-01 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2006-09-01 4,79 6,62 10,00 4,00 3,24 2,49 2,00 9,78 0,87 10,00 1,09 0,00 54,88
2006-10-01 5,16 6,66 10,00 4,00 3,67 2,81 2,15 10,00 0,91 10,00 1,23 0,00 56,58
2006-11-01 5,42 6,84 10,00 4,00 3,97 3,03 2,26 10,00 0,93 10,00 1,32 0,00 57,77
2006-12-01 5,52 6,74 10,00 4,00 4,08 3,10 2,30 10,00 0,94 10,00 1,36 0,00 58,06
MITJANA 5,226,7210,004,003,742,862,189,950,9110,001,250,00 56,82
Radar Rating V2 — Catius 2006 12 components · escala 0–10 per component
2 4 6 8 10 Combined 5,2/10 · D1 Sinistralitat 6,7/10 · D1 Endeutament 10,0/10 · D1 ROE 4,0/10 · D2 Marge net 3,7/10 · D2 Eficiència 2,9/10 · D2 Mg.Vendes 2,2/10 · D3 Ben/Emp 9,9/10 · D3 Quota primes 0,9/10 · D3 Permanència 10,0/10 · D4 BPU 1,3/10 · D4 Creixement 0,0/10 · D4 56,8 /100
D1 Sinistralitat/solvència D2 Rendibilitat D3 Eficiència op. D4 Gestió clients
Component Dim. 2006 Barra
Combined D1 5,22
Sinistralitat D1 6,72
Endeutament D1 10,00
ROE D2 4,00
Marge net D2 3,74
Eficiència D2 2,86
Mg.Vendes D3 2,18
Ben/Emp D3 9,95
Quota primes D3 0,91
Permanència D4 10,00
BPU D4 1,25
Creixement D4 0,00
TOTAL 56,82/100
Cada component puntua 0–10. Colors dels punts: ● ≥7 · ● ≥4 · ● <4.
Sinistralitat mensual
● baix  ·  ● alt  ·  referència 100% = llindar de pèrdua
Gen Feb Mar Abr Mai Jun Jul Ago Set Oct Nov Des
0%25%50%75%100%≥125%
Pòlisses comercialitzades
2 / 9
del total disponibles al mercat 2006
Preu més baix
301,13€
Obligatòria
Preu més alt
450,52€
Bàsica
Preu mitjà
375,83€
de les pòlisses actives
Pòlisses comercialitzades · 2006 Fes clic a una pòlissa per veure l'evolució
Obligatòria
301,13€
preu de referència (€/mes)
+0,4% vs gen.
-85,66€ vs sector (-22.1%)
Sector: 386,79€/mes
Bàsica
450,52€
preu de referència (€/mes)
+0,1% vs gen.
-114,36€ vs sector (-20.2%)
Sector: 564,88€/mes
Mapa de calor de preus · Asseguradora vs Sector verd = barat · vermell = car · blanc = sense dades sector
Catius 301,13 450,52 Sector (mitjana) 386,79 564,88 Obligatòria Bàsica Barat vs sector Igual al sector Car vs sector
Piràmide de pòlisses — Catius 2006 Assegurats (esq.) ← → Ingressos anuals (dreta) · ordenat per assegurats
← Assegurats (mig mensual)Ingressos anuals →Bàsica29.56053,24M €Obligatòria17.51321,06M €
Bàsica 450,30 €/u
Obligatòria 300,59 €/u
L'eix esquerre mostra la mitjana mensual d'assegurats per pòlissa. L'eix dret mostra els ingressos anuals totals (preu × assegurats × mesos actius). El preu €/u és el preu mig ponderat de l'any.
Elasticitat preu-demanda per pòlissa E = (ΔAssegurats M+1) / (ΔPreu M)
Obligatòria
-29,48
Molt elàstica
rang [-117,24, 19,97] · n=3
Bàsica
94,15
Paradoxa / estacional
rang [15,75, 172,55] · n=2 ⚠
Referència d'interpretació
E < −1,5 Molt elàstica — pujada de preu provoca pèrdua significativa d'assegurats
−1,5 ≤ E < −0,5 Moderadament elàstica — sensibilitat notable
−0,5 ≤ E < 0 Inelàstica — clients poc sensibles al preu
E ≥ 0 Paradoxa o efecte estacional — cal verificar
Detall per canvi de preu
Pòlissa Mes canvi Preu ant. → nou ΔPreu % ΔAsseg. % E
Obligatòria -29,48 · Molt elàstica 3 canvis 300,00€ 300,60€ +0,20% +3,99% 19,973
Bàsica 94,15 · Paradoxa / estacional ⚠ 2 canvis 450,00€ 450,67€ +0,15% +2,34% 15,746
Metodologia: desfasament d'1 mes entre canvi de preu i reacció del mercat. * El desembre usa els assegurats de gener 2007 com a reacció. Limitació: els canvis entre dos mesos consecutius incorporen factors estacionals i campanyes comercials, no únicament la reacció al preu. Interpretar amb n ≥ 3 per pòlissa. Els valors amb ⚠ indiquen n < 3 (resultat poc robust).
Índex de competitivitat de preu (ICP) Posició del preu propi dins el rang [mínim, màxim] del mercat
Obligatòria 🔵 Sota la mit.
mínim 25% màxim
Idx: 76,0 Gap: +20,0% n=4 m.
Bàsica 🟢 Competitiu
mínim 20% màxim
Idx: 78,3 Gap: +12,4% n=4 m.
Posició dins el mercat
🔴 Car Posició ≥80% — entre els més cars del mercat
🟠 Sobre la mit. Posició 50–80%
🔵 Sota la mit. Posició 20–50%
🟢 Competitiu Posició <20% — entre els més barats
Idx = preu propi / avg mercat × 100  ·  Gap = % sobrepreu vs el més barat del mercat.
Detall mensual — preu propi vs. mercat (€/mes)
Pòlissa Mes Preu propi Mínim Mitjana Màxim N Pos. Idx
Obligatòria 4 mesos 300,00€ 250,00€ 395,50€ 450,00€ 10 25% 75,9
Bàsica 4 mesos 450,00€ 399,82€ 575,48€ 651,31€ 11 20% 78,2
Pos. = posició percentual dins [mínim, màxim] dels competidors aquell mes. 0% = preu mínim del mercat · 100% = preu màxim. N = nombre de competidors amb preu >0 (s'exclou l'asseguradora pròpia). Si tots els competidors tenen el mateix preu, Pos. = 50% per convenció.

NRR · GRR (Net / Gross Revenue Retention) — Catius 2006
Mes Rec. (€) Nous (€) NRR % GRR % Δ Preu
Set 1,46M € 0 € — — —
Oct 1,53M € 79,7K € 104,7% 100,0% +4,7pp
Nov 1,58M € 43,8K € 102,8% 100,0% +2,8pp
Des 1,62M € 41,6K € 102,6% 96,6% +6,0pp
TOTAL any 6,19M € 0,17M € 103,4% 98,9% +4,5pp
NRR mig anual
103,4%
Excel·lent
GRR anual
98,9%
Retencio excel·lent
Efecte preu
+4,5pp
NRR − GRR
% ingressos rec.
98,3%
del total polisses
Retencio excel·lent i creixement per preu. La cartera creix en valor sense dependre de nous clients.

NRR: FacRec(preu actual) / FacRec_ant × 100. Pot superar 100%. GRR: FacRec(preu anterior) / FacRec_ant × 100. Sempre ≤ 100%. Efecte preu = NRR − GRR (punts percentuals atribuibles a canvis de preu). Llindars GRR: ≥95% excel·lent · 85-95% acceptable · <85% perdua de base. Font: sw_Facturacio (polisses) + sw_Ratios (ARR, ARRChurn, ARRNetExpansion).

Cotització any
+5,46%
Preu tancament
44,82€
Preu objectiu
40,54€
↓ -9,5% potencial
Capitalització
20.169.000€
BPA anual
0,78€
PER mig
222,6x
Evolució de l'acció — 2006
Situació tècnica
A Molt Curt T. A Curt T. A Mig T. A Llarg T.
Tendència Alcista (4,1%)Alcista (5,5%)N/DN/D
Pivot 43,55€ 43,00€ 0,00€ 0,00€
R1 44,38€ (+3,1%) 44,37€ (+4,4%) 0,00€ (+0,0%) 0,00€ (+0,0%)
R2 45,70€ (+6,1%) 46,24€ (+8,8%) 0,00€ (+0,0%) 0,00€ (+0,0%)
S1 42,23€ (-1,9%) 41,13€ (-3,2%) 0,00€ (+0,0%) 0,00€ (+0,0%)
S2 41,40€ (-3,9%) 39,76€ (-6,4%) 0,00€ (+0,0%) 0,00€ (+0,0%)
RSI (tancament)
68,9
Neutral
Bollinger 95%
Sup: 44,62€
Inf: 42,55€
Bollinger 99%
Sup: 44,94€
Inf: 42,22€
Mín any: 39,39€ Preu actual dins el rang anual Màx any: 44,87€
99% del rang
Consens dels analistes
Vendre
Vendre Reduir Mantenir Acumular Comprar
Bollinger 95%
Vendre
Bollinger 99%
Reduir
RSI
Reduir
EMM
Reduir
Vendre: 1 Reduir: 4
Darrer preu objectiu: 40,54€ · Potencial: -9,5%
Política de dividends
Dividends totals
0€
Payout
0,0%
Div. per acció
N/D
Dividend yield
N/D
Distribut 0,0% Reinvertit 100,0%
0€ distribuits 354.406€ retinguts
Creixement sostenible (Gordon): 1,93% = ROE × (1 − payout)
Escenari Payout Div. anual Creix. sost.
0% actual 0€ 1,9%
25% 88.602€ 1,5%
50% 177.203€ 1,0%
75% 265.805€ 0,5%
100% 354.406€ 0,0%
Indicadors borsaris
IndicadorValor
Preu tancament 44,82€
Volum diari 12.231,00
Capitalització 20.169.000,00€
Total Return 12,04%
Preu objectiu (2) 25,08€
Bollinger 95% Sup 44,62€
Bollinger 95% Inf 42,55€
Bollinger 99% Sup 44,94€
Bollinger 99% Inf 42,22€
Mitjana Mòbil Exp. 43,75€
RSI 68,87
Volatilitat diària 9,94%
Volatilitat 30d 9,36%
Volatilitat 60d 9,04%
Volatilitat 90d 9,14%
BPA mensual 2006 (€/assegurat)
Organigrama directiu
Sense directius registrats per a 2006.
Composició accionarial
Seguros Corcel Negro 51,00%
Petits inversors 49,00%
Total accions450.000
Estructura de capital
Capital Social 18.000.000 €
Reserves / FFPP totals 18.354.406 €
Accions en circulació 450.000
Ratings externs 2006
EQA
Solvència
B+
★ S2 — tancament desembre 31-12-06

B+ (57,2 punts) reflecteix un perfil de solvència acceptable però amb marge de millora. El ràtio combinat del 86,9 % indica una bona rendibilitat tècnica de subscripció, i el compliment de la solvència (sol: Sí), juntament amb l'absència d'alertes diagnòstiques (diag: 0), aporta estabilitat a la qualificació. En canvi, el ROE de només l'1,9 %, la puntuació de rating de 38,9 i el RCR en «No» limiten la nota i no permeten accedir a una categoria superior en l'exercici complet S2.

EQA
Solvència
C+
★ S1 — tancament juny 30-06-06

Amb un ràtio combinat del 100%, l'entitat no genera marge tècnic i el ROE del 0% confirma que no aporta rendibilitat als accionistes, cosa que limita la puntuació global. El rating de 30 i la manca de compliment del criteri RCR reflecteixen un perfil de risc i una capacitat de cobertura de capital febles, i el diagnòstic de 0 no aporta cap element compensatori. Només el fet de mantenir la solvència (Sí) evita una nota inferior i sosté els 37,5 punts, que situen l'asseguradora en C+ durant el S1.

Participacions vigents
Sense participacions registrades per a 2006.
1. Ingressos de Catius — 2006
MesObligatòriaBàsicaComissionsTarifesTOTAL
2006-09-01391.675,001.072.612,507.525,9017.708,001.489.521,40
2006-10-01437.723,701.095.825,007.938,3218.678,401.560.165,42
2006-11-01455.087,451.121.342,078.165,1019.212,001.603.806,63
2006-12-01470.239,591.147.249,188.380,4919.718,801.645.588,06
ANUAL1.754.725,744.437.028,7532.009,8175.317,206.299.081,51
2. Despeses de Catius — 2006
MesSinistresSalarisSSSubmin.LloguerInversionsProvisionsConsorciMorositatPublicitatJurídicsTecnologiaSeguretatBancarisTOTAL
2006-09-01944.197,81219.880,8032.982,121.729,9810.971,8029.790,4352.133,2522.342,8215.044,1721.002,254.170,669.086,0812.214,082.681,141.378.227,38
2006-10-01986.378,52220.209,6033.031,441.850,5511.798,8531.047,2954.605,7923.402,4815.289,6221.842,324.368,469.360,9912.637,342.808,301.428.631,56
2006-11-01998.983,39230.648,9234.597,341.797,3011.756,1031.755,3756.133,2324.057,1015.717,3022.453,294.490,669.622,8413.311,592.886,851.458.211,29
2006-12-011.033.251,83232.833,3734.925,011.850,4011.799,9032.747,2057.595,5824.683,8216.455,8815.139,414.607,659.873,5313.658,382.962,061.492.384,01
ANUAL3.962.811,55903.572,69135.535,917.228,2346.326,65125.340,29220.467,8594.486,2262.506,9780.437,2717.637,4337.943,4451.821,3911.338,355.757.454,24
3. Compte de Resultats de Catius — 2006
MesFacturació+ Allib. provisions− Despeses= Res.Explot.ImpostosEBTBenefici Net
2006-09-011.489.521,400,001.378.227,38111.294,0238.952,91111.294,0272.341,11
2006-10-011.560.165,420,001.428.631,56131.533,8646.230,28132.086,5285.856,24
2006-11-011.603.806,63-0,011.458.211,29145.595,3351.373,02146.780,0695.407,04
2006-12-011.645.588,060,001.492.384,01153.204,0554.277,84155.079,55100.801,70
ANUAL6.299.081,51-0,015.757.454,24541.627,26190.834,05545.240,15354.406,09
Desplaça horitzontalment per veure totes les columnes.
4. Assegurats per pòlissa — Catius 2006
MesObligatòriaBàsicaTOTAL
2006-09-0115.66728.60344.270
2006-10-0117.47429.22246.696
2006-11-0118.17229.85848.030
2006-12-0118.73930.55849.297
TOTAL70.052118.241188.293
5. Preus per pòlissa — Catius 2006
MesObligatòriaBàsicaVariació
2006-09-01300,00450,00—
2006-10-01300,60450,00+0,05%
2006-11-01300,52450,67+0,10%
2006-12-01301,13450,52+0,03%

Encara no hi ha cap radiografia IA per a Catius — 2006.

Genera-la des del Pas 7 de l'Assistent Anual (formularia.php) i desa-la a la BD.

SegurosWeb · Catius · 2006