← Fitxa

Catase Asseguradora

Informe anual 2003 · Exercici tancat a 31 de desembre
Ingressos
36,34 M€
+50,5 % vs 2002
Benefici net
3,64 M€
any anterior 2,23 M€
Assegurats
103.947
quota 16,4 %
ROE / ROA
24,9 %
ROA 17,27 %

Compte de resultats

20032002Var.
Ingressos36.335.434 €24.136.071 €+50,5 %
Despeses d'explotació32.045.165 €21.798.613 €+47,0 %
Resultat d'explotació5.492.450 €3.403.305 €+61,4 %
Ingressos financers303.306 €275.415 €+10,1 %
Despeses financeres190.678 €249.543 €-23,6 %
Resultat abans d'impostos5.605.078 €3.429.178 €+63,5 %
Impost de societats1.961.777 €1.200.212 €+63,5 %
Benefici net3.643.301 €2.228.966 €+63,5 %
Dividends pagats0 €0 €

Balanç i fluxos d'efectiu

Actiu20032002
Cartera d'inversions13.545.5548.539.695
Participacions en asseguradores5.175.0000
Tresoreria2.370.2048.369.870
Total actiu21.090.75816.909.564
Passiu20032002
Fons propis14.639.05610.995.755
Provisions tècniques1.843.9901.202.181
Deute financer4.607.7114.711.628
Total passiu21.090.75816.909.564
Fluxos d'explotació4.285.110 €Fluxos d'inversió-10.180.859 €
Fluxos de finançament-103.916 €Variació de tresoreria-5.999.666 €

Solvència (Llei 2/1999)

Cobertura del capital mínim obligatori (art. 27)172,2 % Capital mínim8.500.000 €
Ràtio de cobertura de reserves (art. 23 bis)0,081 Índex de liquiditat operativa (art. 23 ter)13,52
Solvència II (orientativa)172 %SCR orientatiu8.500.000 €

Borsa

Cotització a 31-12356,71 €Variació anual+44,0 %
BPA2,9800 €PER119,72
Dividends pagats0 €Payout—

Evolució mensual

MesAsseguratsIngressosResultat d'explotacióBenefici net
Gen80.8002.775.488426.828280.902
Feb83.2522.809.038426.077280.623
Mar84.8292.829.253312.333207.104
Abr90.1322.946.614455.964301.074
Mai92.2262.991.677438.088289.580
Jun94.8463.044.649446.986295.244
Jul96.7543.079.242497.555328.911
Ago99.7533.140.354504.191334.603
Set100.7093.157.356460.556306.872
Oct101.6293.162.246474.473316.747
Nov102.8723.192.232491.864329.187
Des103.9473.207.287557.536372.454

Fets rellevants

09/01/2003Esdeveniment: Marea negra del Prestige al delta de l'Ebre
20/03/2003Esdeveniment: Inici de la guerra de l'Iraq
Supervisió P23Pla de reforç de reserves (art. 23 bis.3): RCR 0,078 = 39 % del mínim · comunicació en 10 dies (art. 40) i pla en 45 dies · sense dividends (art. 22.…
Sanció S3Reserves insuficients (art. 23 bis.3c i 63, greu): RCR de 0,078 a desembre de 2002 (mínim del tram: 0,20)100.501 €
Sanció S4Risc de terrorisme no cobert (lleu): No ha reforçat les provisions després de l'atemptat (4,97 % el 2002)59.566 €
Supervisió P23Pla de reforç de reserves (art. 23 bis.3): RCR 0,081 = 40 % del mínim · comunicació en 10 dies (art. 40) i pla en 45 dies · sense dividends (art. 22.…
Sanció S3Reserves insuficients (art. 23 bis.3c i 63, greu): RCR de 0,081 a desembre de 2003 (mínim del tram: 0,20)95.101 €

Qualificació EQA

A
Amb una puntuació combinada de 82,1 punts, l'asseguradora se situa en el tram A, gràcies a un indicador de rating sòlid (87,3) i a un ROE del 25%, que reflecteix una rendibilitat molt elevada. El compliment de la solvència (Sí) i l'absència d'alertes diagnòstiques (0) confirmen una posició financera estable en el conjunt de l'any (S2). Que l'indicador RCR no s'activi i que la puntuació combinada quedi per sota del rating individual impedeixen una nota superior, però no qüestionen la solidesa global.
SegurosWeb · Informe generat el 31/10/2026 a partir de les dades del joc. Les xifres de solvència segueixen la Llei 2/1999 de les Asseguradores; la ràtio de Solvència II és orientativa.