← Fitxa

Catase Asseguradora

Informe anual 2004 · Exercici tancat a 31 de desembre
Ingressos
22,69 M€
-37,5 % vs 2003
Benefici net
2,58 M€
any anterior 3,64 M€
Assegurats
38.900
quota 6,7 %
ROE / ROA
15,0 %
ROA 11,26 %

Compte de resultats

20042003Var.
Ingressos22.694.247 €36.335.434 €-37,5 %
Despeses d'explotació20.788.625 €32.045.165 €-35,1 %
Resultat d'explotació3.749.612 €5.492.450 €-31,7 %
Ingressos financers405.592 €303.306 €+33,7 %
Despeses financeres183.395 €190.678 €-3,8 %
Resultat abans d'impostos3.971.809 €5.605.078 €-29,1 %
Impost de societats1.390.133 €1.961.777 €-29,1 %
Benefici net2.581.676 €3.643.301 €-29,1 %
Dividends pagats0 €0 €

Balanç i fluxos d'efectiu

Actiu20042003
Cartera d'inversions15.934.79413.545.554
Participacions en asseguradores5.175.0005.175.000
Tresoreria1.813.0962.370.204
Total actiu22.922.89121.090.758
Passiu20042003
Fons propis17.220.73214.639.056
Provisions tècniques1.203.6191.843.990
Deute financer4.498.5404.607.711
Total passiu22.922.89121.090.758
Fluxos d'explotació1.941.305 €Fluxos d'inversió-2.389.241 €
Fluxos de finançament-109.172 €Variació de tresoreria-557.108 €

Solvència (Llei 2/1999)

Cobertura del capital mínim obligatori (art. 27)202,6 % Capital mínim8.500.000 €
Ràtio de cobertura de reserves (art. 23 bis)0,085 Índex de liquiditat operativa (art. 23 ter)7,03
Solvència II (orientativa)203 %SCR orientatiu8.500.000 €

Borsa

Cotització a 31-12272,34 €Variació anual-23,7 %
BPA1,7400 €PER156,49
Dividends pagats0 €Payout—

Evolució mensual

MesAsseguratsIngressosResultat d'explotacióBenefici net
Gen39.7001.836.743306.052208.968
Feb39.3351.837.319294.996201.830
Mar39.3741.846.200188.689132.473
Abr39.3201.880.024318.351217.487
Mai38.9951.869.496315.791216.839
Jun38.9621.875.323320.919221.069
Jul38.4961.882.249343.600235.933
Ago38.5131.903.182344.001236.221
Set38.5761.916.910346.126238.416
Oct38.5831.932.980330.861228.491
Nov38.7611.950.524327.072226.410
Des38.9001.963.298313.155217.538

Fets rellevants

11/03/2004Esdeveniment: Atemptats de l'11M
Supervisió P23Pla de reforç de reserves (art. 23 bis.3): RCR 0,081 = 40 % del mínim · comunicació en 10 dies (art. 40) i pla en 45 dies · sense dividends (art. 22.…
Sanció S3Reserves insuficients (art. 23 bis.3c i 63, greu): RCR de 0,081 a desembre de 2003 (mínim del tram: 0,20)95.101 €

Qualificació EQA

A-
Aquesta asseguradora obté una A- (70,8 punts) gràcies a un resultat tècnic sòlid: un combined ratio de 85,7% indica una subscripció clarament rendible, amb marge per sota del 100%, i un ROE del 15% reflecteix una bona capacitat de generar valor per a l'accionista en el conjunt de l'exercici S2. A això s'hi afegeix el compliment dels requisits de solvència (sol: Sí), l'absència d'incidències en el RCR (rcr: No) i cap alerta diagnòstica (diag: 0), que reforcen la qualitat del perfil de risc. La puntuació, però, es queda en el tram baix de la categoria A perquè el compliment és correcte però no mostra un excés de capital ni uns indicadors prou excepcionals per assolir una qualificació superior.
SegurosWeb · Informe generat el 31/10/2026 a partir de les dades del joc. Les xifres de solvència segueixen la Llei 2/1999 de les Asseguradores; la ràtio de Solvència II és orientativa.